Ціна на нафту впала до мінімуму за вісім місяців

Ціна на нафту впала до мінімуму за вісім місяців

“Чорне золото” різко подешевшало

З початку поточного тижня сорт Brent подешевшав на 5,73%, WTI – на 7,25%. Нафта дешевшає четвертий тиждень поспіль уперше з грудня минулого року.


 


Світові ціни на нафту еталонних марок різко зменшилися в останній робочий день тижня. Про це свідчать дані торгів увечері у п’ятницю, 23 вересня.


 


Так, вартість ф’ючерсів на нафту марки Brent із постачанням у листопаді на лондонській біржі ICE Futures знизилася на 4,99% – до $85,95 за барель. Ціна Brent впала нижче за $86 за барель вперше з 24 січня нинішнього року.


 


Зокрема, ціна ф’ючерсів на нафту WTI з поставкою в листопаді на Нью-Йоркській товарній біржі впала на 4,80% – до $78,69 за барель. Це мінімальна ціна із 11 січня.


 


З початку цього тижня Brent подешевшала на 5,73%, WTI – на 7,25%. Нафта дешевшає четвертий тиждень поспіль уперше із грудня.


 

Як зазначають аналітики ринку, ціни на сировину падають на побоювання глобальної рецесії. Цього тижня центральні банки деяких країн збільшили облікову ставку. ФРС США підвищила ставку на 75 базисних пунктів – до 3–3,25% річних. Банк Англії підняв ставку на 50 базисних пунктів – до 2,25%, Національний банк Швейцарії – на 75 базисних пунктів до 0,5% річних, вперше з 2014 року встановивши позитивну облікову ставку.


 


 


 


 


 


 

Previous post США полегшують іранцям доступ до інтернету на тлі протестів
Next post Росія намагається мобілізувати «якнайбільше чоловіків» з-поміж кримських татар – Зеленський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *