Warning: sprintf(): Too few arguments in /sites/ua24.news/wp-content/themes/infinity-news/inc/breadcrumbs.php on line 252

У Росії заявили про обвалення видобутку газу на 20%

У Росії заявили про обвалення видобутку газу на 20%

Фото: Газпром

Постачання Газпрому у Європу стабільно знижуються

Російський експорт газу у країни далекого зарубіжжя за 11 місяців впав на 44,5% – до 95,2 млрд куб. м.


 

Російський газовий монополіст Газпром у січні–листопаді 2022 року видобув 376,9 млрд куб. м газу. Це на 19,4% (на 90,8 млрд куб. м) менше, ніж торік, повідомив концерн у четвер, 1 грудня.


 


 


 


Експорт газу у країни далекого зарубіжжя становив 95,2 млрд куб. м – на 44,5% (на 76,3 млрд куб. м) менше, ніж за той же період 2021 року.


 


За даними Газпрому, зниження споживання газу у Євросоюзі стало ключовим фактором скорочення попиту на цей ресурс у світі.


 


“За 11 місяців нинішнього року, за першими попередніми оцінками і доступними оперативними даними, світовий попит скоротився на 55 млрд куб. м. Зниження споживання газу у 27 країнах ЄС становило близько 50 млрд куб. м, у Великобританії – більш як 6 млрд куб. м”, – йдеться у повідомленні.


 


При цьому у Газпромі запевняють, що зростає експорт газу у Китай по газопроводу Сила Сибіру, ​​але традиційно не наводять інших даних.


 


Також попит на газ з газотранспортної системи на ринку Росії за цей період зменшився на 5,7% – на 12,8 млрд куб. м.


 


“Водночас 28 листопада по газотранспортній системі Газпрому російським споживачам було поставлено рекордний для цього дня обсяг газу, а 29 листопада досягнуто абсолютного історичного добового максимуму для листопада – 1 486,7 млн ​​куб. м”, – заявляють у монополії.


 

Нагадаємо, за 10 місяців нинішнього року Газпром експортував 91,2 млрд кубів газу – це на 42,6% (на 67,6 млрд кубометрів) менше, ніж за аналогічний період минулого року. Так ситуація для російського монополіста погіршується щомісяця.


 


 


 

Previous post Відбій повітряної тривоги: небезпека тривала понад годину
Next post Favbet підтримує курс держави на легалізацію криптовалют

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *