Загальна банківська мережа Power Banking розширилася на 1827 банківських відділень в Україні.

Загальна банківська мережа Power Banking зросла у понад 1,5 раза, або на 640 банківських відділень за січень. Загалом уже 1827 відділень банків у майже 300 населених пунктах додатково оснащено альтернативними джерелами енергії та резервними каналами зв’язку, повідомляє прес-служба НБУ.

Таким чином 40% від загальної кількості банківських відділень (за винятком непрацюючих та тих, що знаходяться на окупованих територіях та територіях, де ведуться або можливі бойові дії) готові працювати в умовах потенційного блекауту.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес у Telegram: коротко про важливе

Голова НБУ Андрій Пишний уточнив, що Національний банк встановив за мету досягти забезпечення альтернативними джерелами енергії 35% відділень мережі кожного з банків.

“Деякі банки ще наближаються до встановленого рівня, але всі разом за системою ми вже перевищили цей показник. Кількість відділень Power Banking зростатиме і далі”, – додав Пишний.

Power Banking – це загальна мережа відділень банків по всій Україні, які мають працювати та надавати клієнтам фінансові послуги навіть у критичній ситуації під час блекауту. Лідерами проекту на його старті стали 14 системно-важливих банків, але згодом до мережі приєдналися майже всі банки системи.

Приєднуйтесь до нас у Facebook та беріть участь у дискусіях

Роман Бриль

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею та натисніть Ctrl+Enter.

Previous post ГУР: Лукашенко – одна із цілей Росії. Він це розуміє і йому важко.
Next post Яку інформацію щодо призовників отримають з реєстрів військкомати — tsn.ua