Warning: sprintf(): Too few arguments in /sites/ua24.news/wp-content/themes/infinity-news/inc/breadcrumbs.php on line 252

ЄС продовжив санкції проти 1 206 росіян та 108 установ РФ

ЄС продовжив санкції проти 1 206 росіян та 108 установ РФ

Фото: Скриншот из видео

ЄС продовжив антиросійські санкції

Це обмеження на подорожі для фізосіб, замороження активів і заборона на надання фінансових ресурсів.


 

Європейський Союз продовжує до 15 березня 2023 року санкції проти фізичних і юридичних осіб РФ. Про це повідомляє сайт Європейської ради й Офіційний журнал ЄС.


 


“Рада ЄС вирішила продовжити дію обмежувальних заходів проти тих, на кому є відповідальність за завдання підриву чи постання загрози територіальній цілісності, суверенітету і незалежності України, на наступні шість місяців – до 15 березня 2023 року. Дію санкцій буде продовжено для 1 206 осіб та 108 установ”, – йдеться у повідомленні.


 


Наголошується, що чинні обмежувальні заходи визначають обмеження на подорожі для фізичних осіб, замороження активів і заборону на надання фінансових чи інших економічних ресурсів для осіб і установ, включених до списку.


 


ЄС відзначає, що міжнародне гуманітарне право потрібно поважати, тому Росія, Білорусь і всі, хто є винними у воєнних злочинах, водночас є відповідальними за власні вчинки відповідно до міжнародного законодавства.


 


 


 

Previous post Доходи України від експорту електроенергії зросли майже вдвічі
Next post Вчені навчили робота сміятися – Korrespondent.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *