Розпочався парламентський саміт Кримської платформи

Розпочався парламентський саміт Кримської платформи

Фото: Верховная Рада Украины

У Загребі розпочав роботу парламентський саміт Кримської платформи

Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук переконаний, що перший парламентський саміт міжнародної Кримської платформи буде успішним та продуктивним.


У хорватському місті Загреб розпочався перший парламентський саміт міжнародної Кримської платформи. Про це повідомляє Укрінформ.


Повідомляється, що до учасників саміту планує звернутись президент України Володимир Зеленський.


Напередодні у Загребі в рамках саміту відбулася експертна дискусія щодо проблем деокупації Криму, загальної ситуації з правами людини на окупованих територіях.Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук переконаний, що перший парламентський саміт міжнародної Кримської платформи буде успішним та продуктивним.


Він зазначив, що на столах представників делегацій, які беруть участь у заході, лежать малюнки дітей з Криму.


“Я дуже хочу, щоб вони зігріли душу всім нам цього чудового дня, а також під час проведення цього саміту”, – наголосив голова ВР у вступному слові.


Руслан Стефанчук закликав парламенти країн-членів Ради Європи визнати Росію країною-терористом.


“Тут я хочу подякувати Парламентській асамблеї Ради Європи… за прийняття 13 жовтня резолюції, в якій Російська Федерація названа терористичним режимом… Ми дуже сподіваємося, що такі самі рішення ухвалять парламенти країн Ради Європи і, нарешті, всі, хто шанує та сповідує принципи міжнародного права та мирного співіснування”, – сказав Стефанчук.Крім того, голова ВР наголосив, що Україні все ще дуже потрібна підтримка міжнародних партнерів.


“Незважаючи на неймовірний героїзм українських воїнів та громадян, нам і надалі дуже потрібна підтримка міжнародних партнерів. Тільки спільними зусиллями ми з вами можемо зупинити агресора, відновити територіальну цілісність”, – сказав Стефанчук.


Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський заявив, що Україна повертатиме Крим без консультацій з іншими державами, оскільки це є українська територія.Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet


 

Previous post Євросоюз готує масштабне фінансування України
Next post «У підвалах і плачемо, і страждаємо». Як Оріхів на Запоріжжі живе під обстрілами

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *