Warning: sprintf(): Too few arguments in /sites/ua24.news/wp-content/themes/infinity-news/inc/breadcrumbs.php on line 252

“Зернова угода” після виходу з неї РФ не припинилася – посол

 Зернова угода  після виходу з неї РФ не припинилася – посол

Фото: facebook.com/uspa.gov.ua

Де-факто зернова угода діє і після демаршу РФ

Росія продовжить шукати привід зірвати зернову угоду, переконаний посол України у Туреччині Василь Боднар.


 


“Зернова угода” після виходу з неї 29 жовтня Росії фактично продовжує діяти, оскільки вихід РФ із домовленостей не означає, що вони заблоковані. Про це в ефірі телемарафону заявив посол України у Туреччині Василь Боднар.


 


“Вони просто зупиняють участь у зерновій угоді, це не означає, що вона заблокована. З урахуванням цієї ситуації ООН і турецька сторона запропонували проводити перевірку самостійно, без залучення української та російської сторін. І судна, які зараз стоять на рейді, підлягають перевірці у двосторонньому складі. Ми це узгодили, російській стороні просто повідомили”, – сказав Боднар.


 


За словами посла, Росія продовжуватиме шукати привід зірвати зернову угоду, але світ закликає Москву відмовитися від шантажу.


 


“Ми бачимо, що світова спільнота на це не повелася. Усі заяви з ключових столиць звучать із закликом до Росії відмовитися від шантажу… Наразі перевірка триває. Де-факто угода діє”, – додав дипломат.


 


Боднар зазначив, що Україна укладала угоду з ООН та Туреччиною, тому, з юридичної точки зору, не повинна переривати свою участь у виконанні угоди.


 

Нагадаємо, 29 жовтня Росія заявила про свій вихід із зернової угоди нібито через атаку України на кораблі Чорноморського флоту за допомогою безпілотників у Криму. При цьому запускалися бойові дрони з цивільного судна, яке використовувалося у рамках зернової угоди, такою є версія Москви.


 


 

Previous post Зеленський та Фіала підписали декларацію щодо євроатлантичної перспективи України
Next post Суд заарештував підозрюваного в хабарництві ексголову ДФС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *