Warning: sprintf(): Too few arguments in /sites/ua24.news/wp-content/themes/infinity-news/inc/breadcrumbs.php on line 252

Шольц анонсував нові санкції ЄС проти Ірану

Шольц анонсував нові санкції ЄС проти Ірану

Фото: Getty Images

Шольц анонсував санкції проти Ірану

Канцлер Німеччини згадав, що Іран постачає Росії безпілотники, які використовуються для ударів по Україні та вбивають мирне населення.


 

Канцлер Німеччини Олаф Шольц заявив, що наступного тижня Європейський Союз посилить санкції проти Ірану. Про це він заявив у Twitter.


 


“Європейський Союз уже ввів кілька пакетів санкцій. Подальші санкції будуть додані наступного тижня. Ми хочемо продовжувати посилювати тиск на Корпус вартових ісламської революції та політичне керівництво”, – сказав Шольц.


 


Також канцлер Німеччини згадав, що Іран постачає Росії безпілотники, які використовуються для ударів по Україні та вбивають мирне населення.


 


“Ми повинні звертати увагу і вживати заходів, коли порушуються права людини. Ми є свідками сміливої ​​боротьби іранців за свободу і справедливість та жорстокого насильства проти них. Санкції – це один із способів, за допомогою якого ми посилюємо тиск на режим”, – наголосив він. .


 


 


 


 


 


 

Previous post США позбавили Росію статусу країни з ринковою економікою
Next post Генерал США спрогнозував перебіг війни після Херсона

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *