Зеленський розповів, як українцям пройти складну зиму

Громадянам України слід залишатися єдиними, аби пройти вкрай складну зиму, зазначив у вечірньому зверненні 4 грудня президент України Володимир Зеленський.

«Щоб пройти цю зиму, ми повинні ще більше допомагати один одному, ніж будь-коли. Ще більше дбати про одного. І не питайте, будь ласка, чи допомогти і чим – просто допомагайте, коли бачите, що можете це зробити. Щоб пройти зиму, ми повинні бути ще більш стійкими та ще більш єдиними, ніж будь-коли. Не можна допускати жодних внутрішніх конфліктів, які можуть послабити нас усіх», – наголосив президент.

За його словами, вся країна має стати одним великим «пунктом незламності» і продовжувати роботу щодня.

«Ворог дуже сподівається використати зиму проти нас, зробити зимовий холод і труднощі частиною свого терору. Ми ж повинні зробити все, щоб вистояти цієї зими, хоч би як це було важко. Вистояти і ми вистоїмо», – зазначив він.

Зеленський також наголосив, що цю зиму необхідно сприймати не як випробування, а як час, який наближає країну до перемоги.

Водночас дослідники з американського Інституту вивчення війни (ISW) заявили, що з настанням зими умови на сході України, ймовірно, стають більш сприятливими для вищих темпів військових операцій.

Previous post Софія Стужук поскаржилася на напад на її дім
Next post експерт зі США звертає увагу на нові тонкощі дезінформації Кремля

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *