???? Андрій Костін: Єдність і солідарність міжнародної спільноти є ключами до відно…

Андрій Костін: Єдність і солідарність міжнародної спільноти є ключами до відновлення справедливості та миру

???? Генеральний прокурор Андрій Костін онлайн взяв участь у безпековому форумі GLOBSEC у Братиславі.

???? Безкарність за злочини, які рф чинить проти України, – недопустима. Для цього ми будуємо глобальну мережу відповідальності – розслідування та судового переслідування як на національному, так і на міжнародному рівнях, – наголосив Андрій Костін під час свого виступу.

???? Генпрокурор зазначив, що триває боротьба за справедливість у той самий час як українські захисники б’ються на передовій – це величезний виклик.

???? Агресор щодня вчиняє нові й нові злочини. Для протистояння цим викликам міжнародна підтримка має вирішальне значення.

???? Андрій Костін подякував європейській спільноті та Великій сімці за безпрецедентну солідарність з Україною.

???? Сьогодні мене запитали, чи можливо, що путін колись постане перед судом. Для всіх, хто сумнівається, моя відповідь: «Ніколи не кажи ніколи». Все в наших руках. Єдність і солідарність міжнародної спільноти є ключами до відновлення справедливості та миру, – констатував Генпрокурор.

???? GLOBSEC є аналітичною організацією глобального спрямування зі штаб-квартирою у м. Братислава, яка віддана ідеям поширення демократії, безпеки, процвітання і сталого розвитку в Європі та по всьому світу. Це незалежна, непартійна та неурядова організація. Її місія – впливати на формування майбутнього шляхом генерування нових ідей та рішень для кращого та безпечнішого світу.

???? Twitter

Previous post Сьогодні ворог здійснив 53 авіаційних удари по території України, – Генштаб
Next post П’ять головних новин України та світу на 19:00 29 травня – новини України, Політика