Warning: sprintf(): Too few arguments in /sites/ua24.news/wp-content/themes/infinity-news/inc/breadcrumbs.php on line 252

Залужний відреагував на звинувачення на адресу Резнікова через закупівлі харчів за завищеною ціною

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний наголошує, що система військового управління повинна бути непохитною, особливо в умовах війни.

«Міністр оборони здійснює військово-політичне і адміністративне керівництво Збройними Силами. У Міноборони та Збройних Силах України сповідується нульова толерантність до корупції. Тому будь-яка інформація про можливі її прояви повинна ретельно перевірятися, отримувати правову оцінку та відповідне реагування. Перекладання відповідальності чи провини підлеглих на керівників не тільки шкодить справі, але й суперечить управлінським принципам НАТО, на які ми прагнемо перейти», – написав він у фейсбуці.

Читайте також: Резніков повідомив комітету Ради про звільнення відповідального за закупівлі в Міноборони – депутати

За його словами, з початком повномасштабного вторгнення потреби війська стрімко зросли.

«Разом ми гідно долаємо найважчі у новітній історії випробування. Військовослужбовці Збройних Сил забезпечені амуніцією, формою, харчуванням належної якості та в достатній кількості», – додав Залужний.

Раніше видання Zn.ua із посиланням на угоду оборонного відомства про закупівлю продуктів стверджувало, що Міністерство оборони закуповує харчі для військових за цінами, значно вищими, ніж у роздрібних мережах Києва. Зокрема у розслідуванні йшлося, що яйця оборонне відомство закуповує по 17 гривень за штуку, коли роздрібна ціна в магазині становить близько 7 гривень за штуку.

Згодом у комітеті Верховної Ради з питань нацбезпеки, оборони та розвідки, на засідання якого викликали керівництво Міноборони, заявили, що оприлюднені дані щодо курячих яєць не відповідають дійсності.

23 січня у Міноборони заперечили інформацію про закупівлю продуктів для українських військових за завищеними цінами, назвавши найочевиднішою ціллю публікації спробу підриву довіри до Міноборони. Перед цим Міністерство оборони України заявило, що готує матеріали в Службу безпеки для проведення розслідування щодо «поширення завідомо неправдивих відомостей, які завдають шкоду інтересам оборони в особливий період».

Previous post що чекає на ПВК Вагнер — tsn.ua
Next post астрологиня склала гороскоп на рік для президента — Астрологія — tsn.ua