Путін змінює стратегію у війні проти України – розвідка Британії

Путін змінює стратегію у війні проти України - розвідка Британії

Путін змінює стратегію у війні

РФ побоюється наступу України. Російське військове керівництво зіштовхнулося зі значним тиском.


Керівництво РФ вирішило створити більше бойової сили для війни з Україною. Однак голова Кремля Володимир Путін іде на значний ризик, змінюючи стратегію. Про це повідомляє Міністерство оборони Великобританії у Twitter.


“Путін йде на більший політичний ризик, сподіваючись створити більше бойової сили, розвінчуючи міфи про те, що Росія не перебуває ні в стані війни, ані в національній кризі”, – йдеться в повідомленні.


Як зазначають у британській розвідці, російські сили в Україні продовжують відчувати нестачу особового складу. 20 вересня 2022 року Дума Росії проголосувала за внесення поправок до закону, що розширюють покарання за невиконання зобов’язань військовослужбовцями, що “призначено для обмеження кількості дезертирств та відмов”.


Повідомляється, що російське цивільне та військове керівництво за останні два тижні зіткнулося зі значним тиском. Ці нові заходи, швидше за все, були висунуті через громадську критику і знаменують собою подальший розвиток стратегії РФ.


Як наголошується у зведенні Міноборони Британії, 20 вересня адміністрації окупованих Росією Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей України оголосили про проведення референдуму щодо приєднання до Російської Федерації.


“Ця терміновість, ймовірно, викликана побоюваннями неминучого наступу України та очікуванням більшої безпеки після формального приєднання до Росії”, – заявили у розвідці.


Нагадаємо, президент Росії Володимир Путін у середу, 21 вересня, оголосив про проведення часткової мобілізації у РФ.


Як заявили військові аналітики Інституту вивчення війни (ISW), у такий спосіб Путін сподівається покращити можливість формування російських військ, закликаючи громадян добровільно піти на війну, щоб “захистити” нещодавно “приєднані” до РФ території.Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet


 

Previous post Путін оголосив часткову мобілізацію в Росії
Next post У британській розвідці пояснили, з чим пов’язаний поспіх Кремля щодо так званих референдумів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *