ЄК про членство України: Говорити про дати передчасно

0 0
Read Time:54 Second
ЄК про членство України: Говорити про дати передчасно

Фото: BGNES

Олівер Варгеї

Виконання умов, необхідних для вступу у ЄС, є важливішим, ніж будь-яка дата, вважає єврокомісар.


 


Наразі ще зарано говорити про терміни вступу України у Євросоюз, потрібно зосередитися на реформах. Про це у середу, 28 вересня, заявив єврокомісар з переговорів про розширення і європейську політику добросусідства Олівер Варгеї під час візиту у Київ.


 


 


 


“Зараз важливо зосередитися на всіх тих кроках, які ведуть до членства України у Європейському Союзі… Тому говорити про дати трохи зарано. Найголовніше, яким чином і коли будуть втілені реформи. Це може статися до 2024 року, або після 2024 року, це не так важливо. Найголовніше, щоб Україна вжила всіх заходів”, – сказав він.


 


Віце-прем’єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина погодилася з думкою єврокомісара. Вона наголосила, що влада забезпечить, щоб Україна була готовою вступити у Євросоюз до якоїсь визначеної дати.


 


“Ми впевнені у якнайбільш амбітних термінах, які ми можемо собі уявити, оскільки ми крок за кроком вибудовуємо готовність до цього, як ми готувалися до рішення про статус кандидата”, – сказала вона.


 


 

Previous post РФ скликає Радбез ООН через вибухи на Північнотоках
Next post Україна та РФ продовжують переговори про обмін військовополоненими за формулою «всіх на всіх» – Буданов

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *