Паєтт: Енергетичний аспект – центральний для підтримки України

Паєтт: Енергетичний аспект - центральний для підтримки України

Фото: пресс-служба ДТЭК

Паєтт відвідав український павільйон на кліматичній конференції ООН у Єгипті

Україна трансформується, щоб Росія ніколи більше не змогла використати енергетику як зброю, і США допоможуть у цьому, заявив помічник держсекретаря.


 

США залишаються вірними позиції свого президента і підтримуватимуть Україну “стільки, скільки знадобиться”, у тому числі у відновленні та трансформації української енергетичної інфраструктури. Про це заявив Джеффрі Паєтт, помічник державного секретаря США та координатор зусиль країн G7 щодо допомоги Україні у відновленні енергетичної інфраструктури, пошкодженої російськими терористичними атаками, повідомляє офіційний сайт компанії ДТЕК.


 


“Українське суспільство та український уряд сконцентровані на тому, щоб використати цей момент також для енергетичної трансформації, щоб бути впевненими, що Росія ніколи більше не зможе використати енергетику як зброю. Сполучені Штати та американський народ підтримуватимуть Україну, як сказав президент Байден, скільки буде потрібно. Енергетичний аспект є центральним для цієї підтримки”, – заявив він під час відвідин українського павільйону разом із партнерами з Канади, Франції та Німеччини та головою ДТЕК Тимченка на Конференції ООН зі зміни клімату в Шарм-ель-Шейху.


 


Своєю чергою, Тимченко заявив, що Україна має відіграти ключову роль у побудові нової системи енергетичної безпеки Європи, вільної від російського шантажу.


 


“Україна має відіграти визначальну роль в оновленій системі європейської енергетичної безпеки, вільної від шантажу Москви. Ми повністю готові до відновлюваної енергетики майбутнього, зосередженої на сонячній, вітровій, водневій генерації. І створення першого українського павільйону саме під час війни є найкращим доказом цієї рішимості” , – сказав він.


 


Глава ДТЕК додав, що зараз для його компанії ключовим є максимально швидке відновлення мереж та обладнання, пошкоджених внаслідок терористичних атак Росії на цивільну інфраструктуру України, щоб забезпечити електропостачання населення та економіки країни.


 


Перший український павільйон на кліматичній конференції ООН було організовано Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України за підтримки Європейського Союзу, Уряду Німеччини, UNDP, UN Global Compact, ДТЕК, Epam та UNITED24.


 

Нагадаємо, 10-11 жовтня російські окупанти завдали масованого удару по об’єктах енергетичної інфраструктури, що призвело до дефіциту потужності в енергосистемі. Були зруйновані електростанції та вузлові підстанції. Зокрема, під обстріл потрапили три електростанції ДТЕК. При цьому Ладижинська ТЕС була обстріляна двічі на день. Коментуючи ці удари, гендиректор ДТЕК заявив, що компанія побудує нову інфраструктуру, яка буде кращою за зруйновану.


 


 


 

Previous post Зеленський розповів про розмову з Сунаком: говорили про оборонну підтримку
Next post Європарламент дав «зелене світло» на приєднання Хорватії до Шенгену

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *