Warning: sprintf(): Too few arguments in /sites/ua24.news/wp-content/themes/infinity-news/inc/breadcrumbs.php on line 252

Берлін ухвалив рішення про надання Україні танків Leopard 2, схвалює відправку партнерами – заява – новини на УНН

КИЇВ. 25 січня. УНН. Уряд Німеччини повідомив про постачання Україні танків Leopard 2, спочатку йдеться про відправку Німеччиною 14 танків. Про це повідомив офіційний представник уряду ФРН Штеффен Хебестрайт у заяві 25 січня. УНН.

Цитата

“Сьогодні у кабінеті міністрів канцлер заявив про подальшу підтримку України з постачанням танків Leopard 2. Відповідне схвалення також надається країнам-партнерам. Це тісно координується з міжнародними партнерами”, – написав Хебестрайт у Twitter.

Як повідомляється в заяві представника уряду ФРН, “канцлер Олаф Шольц заявив у середу в кабінеті міністрів, що Німеччина продовжить збільшувати військову підтримку України. Федеральний уряд вирішив надати Збройним силам України основні бойові танки Leopard 2”.

Подробиці

Як повідомляється, це “результат інтенсивних консультацій із найближчими європейськими та міжнародними партнерами Німеччини”.

“Це рішення відповідає нашій відомій лінії підтримки України у міру наших можливостей. Ми діємо у тісній координації на міжнародному рівні”, – сказав канцлер ФРН у Берліні.

“Мета – швидко зібрати два танкові батальйони з танками Leopard 2 для України. Як перший крок Німеччина надасть роту з 14 танків Leopard 2 A6 із запасів Бундесверу. Інші європейські партнери також передадуть танки Leopard 2. Тренування українських екіпажів мають розпочатися найближчим часом у Німеччині. Крім навчання, пакет також включатиме логістику, боєприпаси та технічне обслуговування системи”, – повідомили в уряді Німеччини.

“Німеччина видасть відповідні дозволи на передачу країнам-партнерам, які хочуть швидко поставити танки Leopard 2 зі своїх складів до України”, – йдеться у заяві.

Доповнення

Як повідомлялося, США готові оголосити про відправку Україні танків Abrams, але постачання можуть зайняти місяці чи роки.

Previous post Німецькі танки Leopard 2 їдуть в Україну – Шольц розблокував поставки, тепер офіційно – новини України, Світ
Next post які це буде мати наслідки і чи вплине на війну в Україні — Ексклюзив ТСН — tsn.ua