Warning: sprintf(): Too few arguments in /sites/ua24.news/wp-content/themes/infinity-news/inc/breadcrumbs.php on line 252

Головний тренер збірної Росії з боксу заявив, що боксерів РФ вигнали з WBC через братів Кличків

“Вважаю, що, швидше за все, було зроблено роботу українською стороною на конгресі WBC. Брати Клички надто багато приділили цьому уваги, і WBC, на жаль, прийняв таке рішення”, – сказав Кравцов.

Російських та білоруських боксерів виключать із рейтингів Всесвітньої боксерської ради (WBC), про таке рішення організація оголосила 8 листопада на своєму офіційному сайті. Також жоден бій під егідою WBC не проходитиме на території цих двох країн, як і поєдинок за титул чемпіона світу за версією WBC. Кравцов висловив побоювання, що приклад WBC можуть наслідувати й інші боксерські організації.

Віталій Кличко – володар звань “Почесний” та “Вічний” чемпіон світу з боксу у версії WBC. Віталій та Володимир Кличко були володарями чемпіонських поясів усіх найбільших боксерських організацій.

контекст:

Росія розпочала повномасштабне вторгнення в Україну 24 лютого. У зв’язку з цим 28 лютого виконавча рада Міжнародного олімпійського комітету (МОК) рекомендувала виключити спортсменів РФ та Білорусі зі всіх міжнародних змагань, а також не запрошувати на заходи чиновників із цих країн.

На підставі рішення МОК російських спортсменів не допустили до участі у багатьох турнірах, зокрема з тенісу, футболу, хокею, баскетболу, а їхнім представникам заборонили участь у змаганнях, зокрема з фігурного катання. Росію також позбавили права проведення чемпіонатів світу з хокею та волейболу.

Міністр спорту України Вадим Гутцайт заявив, що РФ та Білорусь усунуто від участі у 90–95% світових спортивних змагань. За його словами, це “реальний удар по спорту цих країн.

11 липня віце-президент МОК Крейг Ріді зазначив, що спортсмени з Росії та Білорусі навряд чи зможуть взяти участь в Олімпійських іграх у Парижі у 2024 році.

Previous post Китай може стати найважливішим постачальником дизпалива до Європи – Bloomberg
Next post Жданов розповів, як пропагандистська машина РФ зомбує простих росіян — tsn.ua