Warning: sprintf(): Too few arguments in /sites/ua24.news/wp-content/themes/infinity-news/inc/breadcrumbs.php on line 252

Продивус заявив, що в Україні знищують боксерську школу, а Кабмін не діє

Продивус зазначив, що всупереч обіцянкам фінансування з боку Кирила Шевченка, який називає себе новим президентом ФБУ, дитячий та юнацький бокс тепер фінансуються за залишковим принципом. За його інформацією, батьки дітей та тренери все частіше самостійно шукають гроші, щоб поїхати на міжнародні першості.

“Як би складно не було, федерація завжди шукала і знаходила кошти на дитячо-юнацький бокс. Не було спонсорів – закривали потреби власним коштом. Але діти ніколи не збирали донати, щоб представляти рідну країну на чемпіонаті світу чи Європи. Це нонсенс, і так не має бути”, – заявив Продивус.

Звільнення тренерів із ФБУ він назвав “кадровими чистками”, мета яких – “видавити зі структури найталановитіших тренерів”. Масову хвилю звільнень зупинив тільки резонанс, що виник у ЗМІ, стверджує Президент ФБУ.

“Щойно тренери звернулися з колективними листами до вищого керівництва країни, у тому числі до президента Володимира Зеленського, цей процес відразу ж спустили на гальмах. Як взагалі таке можна допускати?! За графіком йдуть ЧЄ, діти повинні не пропускати тренування. У них і без того стрес на тлі війни, а тут ще тренерів їм хочуть замінити”, – сказав він.

За словами Продивуса, у ФБУ стався рейдерське захоплення, а позиція Кабінету Міністрів шкодить міжнародній репутації України та українського боксу.

“Іноземні колеги не розуміють, як могло статися захоплення федерації, та ще й із втручанням уряду. Адже в Україні, як і в будь-якій іншій цивілізованій країні світу, спортивна федерація повністю автономна і захищена на законодавчому рівні від будь-якого втручання з боку держави”, – заявив голова федерації.

контекст:

Міжнародна асоціація боксу визнала Продивуса законним президентом Федерації боксу України.

В IBA наголосили, що останні легітимні вибори президента ФБУ відбулися 17 грудня 2021 року, на цих виборах був спостерігач від IBA і порушень він не виявив.

“Тому IBA визнає Володимира Продивуса законним президентом ФБУ. При цьому IBA не визнає засідання, проведене 22 лютого 2022 альтернативною групою, законним, оскільки воно не відповідало регламенту IBA”, – сказано в листі.

Агентство УНІАН зазначало, що колишній президент федерації боксу Києва Кирило Шевченко називає себе новим президентом ФБУ на підставі рішення конференції.

Previous post “Човен і так хитається”. Пригожин сказав, що не сперечатиметься з міноборони РФ про те, хто взяв Соледар
Next post “Динамо” (Київ) та Фонд братів Суркіс розповіли про благодійну допомогу українцям