На Закарпатті встановлюють тимчасову переправу на місці обвалу мосту через річку Тересва

На Закарпатті встановлюють тимчасову переправу на місці обвалу мосту через річку Тересва. Туди вже привезли чотири мостові секції та інженерну техніку. Адже зараз рух мостом закритий і усі автівки їдуть в обїзд. Водночас стала відома попередня причина аварії шляхопроводу.

Про причини руйнування мосту і ситуацію на місті обвалу – розкажуть наші кореспонденти.

Перевантаження – попередня причина обвалу трьох секцій мосту через річку Тересва.

На офіційній сторінці Агенства відновлення, оприлюднили інформацію, що вантажівка з піском вагою пона 45 тонн перевищила допустиму норму у 7 разів. А ще й додалася вага легковика. Міст, якому 66 років, – аварійний. Жодного разу капітально не ремонтувався. На місці події цілу ніч працювали усі служби.

Очільник Закарпатської ОВА у своєму Телеграм-каналі доповідає – наразі працівники Служби відновлення та розвитку інфраструктури визначають обсяги ремонту моста. Першочергово надали медичну допомогу постраждалим.

Наталія Батир, речниця ГУ ДСНС у Закарпатській обл.:

Унаслідок події постраждало 5 осіб, серед них 2 дітей та одна неповнолітня, одна жінка-водійка легковика у важкому стані, за її життя борються медики. Щодо дітей – значних ушкоджень не зазнали, однак перебувають під наглядом лікарів і будуть знаходитися у Тячівській районній лікарні. Уодій вантажівки не постраждав.

ДСНС розгорнула оперативний штаб – там працюють рятувальники, дорожники, поліцейські та медики.

Наталія Батир, речниця ГУ ДСНС у Закарпатській області:

Проведено засідання на місці оперативного штабу щодо ліквідації наслідків надзвичайної ситуації під головуванням голови ОВА. Прийнято рішення про встановлення тимчасового мосту – чи то наплавного чи з механізований – зараз вирішують.

Наразі інженери обстежуть берегову смугу, аби забезпечити тимчасову переправу для легкових та вантажних машин. А поки рух направлено у об’їзд – це 35 кілометрів.

Previous post У росіян хочуть забрати комп’ютери, телефони та інтернет — що пропонують чиновники
Next post США виділили додатковий пакет військової допомоги Україні на $400 млн: повний список – новини України, Політика