Warning: sprintf(): Too few arguments in /sites/ua24.news/wp-content/themes/infinity-news/inc/breadcrumbs.php on line 252

Зеленський: українська освіта у післявоєнний період має бути конкурентоспроможною – новини на УНН

КИЇВ. 23 січня. УНН. У День Соборності України відбулася зустріч президента Володимира Зеленського та колишнього прем’єр-міністра Великобританії, члена британського парламенту Бориса Джонсона зі студентами та викладачами Київського національного університету імені Тараса Шевченка. УНН з посиланням на сайт ВП.

Участь у зустрічі взяли студенти з усіх регіонів України, а також представники Військового інституту КНУ.

Подробиці

Відповідаючи на запитання про те, якою Зеленський бачить українську вищу освіту у післявоєнний період, він висловив переконання, що освіта в Україні має бути конкурентоспроможною.

“Мені здається, найголовніше, коли будь-яка держава хоче такого студента, хоче такого фахівця. Знань достатньо, щоб бути вільним. Це дуже важливо: не шукати роботу, а бути вільним, щоб за тобою ходив бізнес чи державні інститути”, – наголосив він.

Президент наголосив, що освіта має бути актуальною та відповідати потребам сьогоднішнього дня, при цьому без втрат освітніх стандартів та досягнень.

У цьому контексті він зазначив, що саме війна продемонструвала Україні, в яких сферах настав час модернізуватися. Так, ракетні атаки та ворожі удари дронами вказали на необхідність захисту та переформатування електромереж, кібератаки — на важливість захисту фінансових інститутів, а блекаути — на необхідність розробки та впровадження технологій, які б працювали навіть за умови повного відключення всього.

“Ось що я маю на увазі, коли кажу, що освіта має бути конкурентоспроможною та сучасною. Сучасні професії. Ми повинні знати, що не зможемо більше жити так, як жили. І ми маємо побудувати державу, яка буде зразком безпеки. І мені здається, у нас для цього є всі шанси”, – сказав президент.

Доповнення

На думку Зеленського, молоді люди, які навчаються, можуть допомогти, щоб доносити до світу правду про те, що відбувається в Україні, а також просувати українську формулу світу.

“Ви знаєтеся на соцмережах, у гаджетах, можете швидше за інших людей передавати цю інформацію”, – зазначив глава держави.

Нагадаємо

В Україні надано дозвіл для переведення на навчання на державне замовлення понад 21 тис. студентів.

Previous post політолог – про ризики масштабної мобілізації в РФ — tsn.ua
Next post У Держдумі РФ пригрозили “страшною війною” через постачання зброї Україні