Warning: sprintf(): Too few arguments in /sites/ua24.news/wp-content/themes/infinity-news/inc/breadcrumbs.php on line 252

Зеленська розповіла, як вдалося опанувати емоції в Давосі, коли дізналася про трагедію у Броварах – новини на УНН

КИЇВ. 23 січня. УНН. Перша леді України Олена Зеленська розповіла, як їй вдалося опанувати емоції, коли у Давосі дізналася про трагедію у Броварах. Про це вона розповіла в інтерв’ю Фактам ICTV. УНН.

Цитата

«Без емоцій неможливо, вони є і, на жаль, іноді не можна стримати сліз. Я говорила, що, можливо, хтось зовні вважає, що ми могли вже звикнути до трагедій, які ми бачимо щодня, але ми не можемо – боляче», – розповіла Зеленська.

Перша леді зазначила, що була у Давосі, щоб ще раз говорити про необхідність допомоги для України. Навіть заради того, щоб не було більше таких трагедій, як у Броварах.

«Тому я маю робити над собою зусилля і продовжувати роботу. Це моє завдання, і мені здається, що я маю його виконувати, незважаючи на емоції, незважаючи на те, що важко, складно. Збиратись і йти далі. Можливо це відповідальність. Не знаю, якщо мені вдалося вчора (18 січня – ред.) зібратись, що всі побачили, що я зібралася, то добре», – сказала Зеленська.

Доповнення

Олена Зеленська заплакала перед виступом у Давосі після того, як їй повідомили, що 14 людей, зокрема одна дитина та міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський, загинули у Броварах.

18 січня вранці у Броварах поряд із дитсадком та житловим будинком упав вертоліт ДСНС. На борту було керівництво МВС – міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський, його перший заступник Євген Єнін, державний секретар МВС Юрій Лубкович – у складі опергрупи, а також 3 члени екіпажу. Усі 10 людей на борту вертольота загинули. Всього відомо про 14 загиблих, із них 1 дитина, 25 постраждалих, із них 11 дітей.

СБУ відкрила виробництво, виділила три версії.

Previous post Опозиціонер розповів про спільну мету диктаторів Білорусі та РФ — tsn.ua
Next post Путін боїться українських безпілотників — недалеко від його “дачі” встановили Панцер-С1: фото – новини України, Світ