Warning: sprintf(): Too few arguments in /sites/ua24.news/wp-content/themes/infinity-news/inc/breadcrumbs.php on line 252

Число користувачів державними е-послугами в Україні з 2020 року збільшилося на понад 10% – опитування – новини на УНН

КИЇВ. 25 січня. УНН. З 2020 року кількість українців, які користуються державними е-послугами, зросла більш ніж на 10%. Найпопулярніший сервіс – «Дія». Про це повідомив заступник виконавчого директора КМІС Антон Грушецький під час брифінгу, передає кореспондент УНН.

Цитата

«2022 року 71,8% стали щоденними користувачами інтернету. У нас є вікова диференціація, що люди старшого віку менше користуються інтернетом, але якщо ще 5-7 років тому був типовий образ сучасного користувача інтернетом, як суто молода людина, то зараз ця абсолютна більшість до 60 років користується щодня інтернетом», – розповів Грушецький. .

Він зазначив, що навіть серед людей за 60 років близько половини користуються інтернетом щодня. І лише серед людей за 70 років 58% взагалі не користуються інтернетом.

«Відсоток українців, які протягом року хоч один раз користуються електронними послугами, ми бачимо з 2020 року стабільне зростання цього показника. Спочатку з 52,6% до 60%, а зараз уже 63,4%. 63,4% – це потужний показник. Це люди, які спробували ту чи іншу послугу. Наразі більша половина (51,6% – ред.) українців користуються «Дією». Причому ще 2021 року – це було близько 30%, 2020 – 12,7%», – сказав Грушецький.

Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) провів опитування «Скільки українців користуються е-послугами та які сервіси найпопулярніші: результати соціологічного дослідження» на замовлення Програми розвитку ООН в Україні у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України.

Доповнення

США сподіваються “повторити успіх” української програми “Дія” для створення аналогічних систем в інших країнах.

Previous post Перші танки Leopard 2 можуть бути в Україні приблизно за три місяці
Next post Єрмак про скандальне призначення Ілащук: Давайте робити висновки за результатами роботи – новини України, Політика