Warning: sprintf(): Too few arguments in /sites/ua24.news/wp-content/themes/infinity-news/inc/breadcrumbs.php on line 252

постраждала 6-річна дівчинка через катастрофу в Броварах мріє про школу і пояс з карате — Ексклюзив ТСН — tsn.ua

Загалом до Львова зі столичного опікового центру привезли трьох дітей.

Найтяжчих потерпілих під час авіатрощі у Броварах на подальше лікування доправляють до Австрії, йдеться про 6 поранених. Зокрема, трьох дітей спочатку перевезли з Київського опікового центру до Львова, а коли їхній стан стабілізувався, повезли далі до Відня, йдеться в ТСН.

Усі ці діти – вихованці дитячого садка у Броварах, який минулого тижня під час падіння зачепив ДСНСівський гелікоптер із керівниками МВС на борту. Тоді 14 людей загинули, двадцять п’ятеро зазнали поранень.

Першою львівські медики зустріли 6-річну Алісу. Її мама теж з опіками, в день авіатрощі жінка повела доньку до садочка, батько залишився вдома із сином. “Через 10 хвилин з вікна, ми живем біля садочка, було видно і чутно, як летить гвинтокрил в бік садочка і там вже падає. Дружина згодом взяла трубку і сказала, що все горить, все обпалене, в шоковому такому стані була і сказала, що живі”, – розповідає чоловік.

Загалом до Львова зі столичного опікового центру привезли трьох дітей. Усі в тяжкому стані, з опіками по всьому тілу. Спочатку малечу везуть до оглядової, далі – реанімація. “Їхній стан важкий, але стабільний, і шиї, і верхніх кінцівок”, – кажуть медики.

Завдання львівських лікарів – стабілізувати стан дітей, аби транспортувати їх далі до Австрії – до найбільшого в Європі опікового центру. Там усе лікування обіцяють безкоштовне, за рахунок коштів Євросоюзу. Алісу з татом забрали останніми. Мама дівчинки, як і інші тяжкотравмовані у Броварах, вже у Відні, її евакуювали днем раніше. Дівчинка хвилюється, це буде її перша подорож літаком.

Навіть кілька годин подорожі для дівчинки – справжнє випробування, кажуть медики. Вона досі перебуває у стані опікового шоку. Втім, тримається, хоче якнайшвидше одужати, каже, вже восени має йти до школи, а ще – здобути помаранчевий пояс із карате.

Читайте також:

Попри навалу росіян на Харківщині, українці відбирають у них техніку і вже нею звільняють села на Луганщині

Німеччина в питаннях “Леопардів” для України непохитна навіть з очільником НАТО: як реагує світ

Тиша – привід для занепокоєння: мешканці Херсонщини чекають на підступність ворога у моменти, коли немає обстрілів

Previous post Зеленський нагородив 338 військових, 15 з них посмертно – новини на УНН
Next post Детальний прогноз за картами на 25 січня 2023 року для кожного — Астрологія — tsn.ua