Warning: sprintf(): Too few arguments in /sites/ua24.news/wp-content/themes/infinity-news/inc/breadcrumbs.php on line 252

Білий дім: навчання українців володінню танками M1 Abrams розпочнеться через тижні, а не місяці – новини на УНН

КИЇВ. 26 січня. УНН. Джон Кірбі, координатор Білого дому зі стратегічних комунікацій та питань національної безпеки, заявив, що рішення про постачання передових західних танкових систем Україні було як дипломатичним, так і військовим зусиллям, наголосивши, що сьогоднішнє рішення “готувалося кілька тижнів”. УНН.

Цитата

“Сьогодні в оголошеннях було багато дипломатії”, – сказав Кірбі кореспондентові CNN. “Рішення, яке ви бачили сьогодні, як з боку Німеччини, так і з боку Сполучених Штатів, ухвалювалося протягом кількох тижнів у ході багатьох, багатьох обговорень з німцями та з нашими союзниками”.

Подробиці

Кірбі також сказав, що Пентагону, швидше за все, знадобляться “тижні, а не місяці”, щоб завершити підготовку плану навчання танків M1 Abrams і запустити його, хоча він ще раз наголосив, що закупівля танків і завершення такої підготовки вимагатиме місяців.

Коли його запитали про те, чи США планують задовольнити заклики України надати Києву західні винищувачі, Кірбі не став вдаватися в подробиці і сказав, що не дивно, що українці продовжують шукати нові можливості.

“Ми постійно обговорюємо з українцями їх можливості, і, як я вже сказав, ми розвиваємо їх у міру зміни умов. Не можна звинувачувати українців у тому, що вони хочуть дедалі більше систем. Я говорив про винищувачів, але я не маю жодних оголошень із цього приводу”, – додав Кірбі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У “списку бажань” України є західні винищувачі – Рєзніков

Previous post Резніков після скандалу анонсував реформу харчування в ЗСУ
Next post Користь та шкода перепелиних яєць — Корисні статті — tsn.ua