Warning: sprintf(): Too few arguments in /sites/ua24.news/wp-content/themes/infinity-news/inc/breadcrumbs.php on line 252

У Раді закликали позбавити державних нагород низки артистів

У Раді закликали позбавити державних нагород низки артистів

Фото: facebook.com/yevheniya.khudzik

У Раді закликали позбавити державних нагород низку артистів

Ці люди не матимуть жодних почестей в Україні не лише на людському рівні, а й офіційно, зазначили у Раді.


 

Комітет гуманітарної та інформаційної політики звернувся до президента України Володимира Зеленського з приводу позбавлення почесних звань “народний артист України” та “заслужений артист України” низки артистів. Про це повідомила заступник голови Комітету, народний депутат від Слуги Народу Євгенія Кравчук у Facebook.


 


Цих державних нагород просять позбавити Миколу Баскова, Володимира Бортка, Василя Горела, Філіпа Кіркорова, Ігоря Крутого, Кароліну Куек (Ані Лорак), Світлану Лободу, Таїсію Повалій.


 


За словами нардепа, “під час, коли справжні митці України роблять все можливе, щоб підтримати нашу державу (займаються волонтерством; багато артистів навіть вступили до лав ЗСУ), деякі продовжують продавати свою гідність за криваві рублі, заперечують або замовчують війну і підтримують агресію проти України”.


 


У зв’язку з цим Кравчук вважає, що “ці люди не матимуть жодних почестей в Україні не лише на людському рівні, а й офіційно”.


 


 


 


 

Previous post Вадим Нестеренко: Рейдери переоцінюють свої сили і можливості
Next post Сервіси онлайн-продажу залізничних квитків знову запрацювали – «Укрзалізниця»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *