Warning: sprintf(): Too few arguments in /sites/ua24.news/wp-content/themes/infinity-news/inc/breadcrumbs.php on line 252

Як виглядала Тіна Кароль до схуднення. Сім фото до та одне після / Бульвар Шоубіз

За словами Тіни Кароль, вона з 15 років дотримувалася різних дієт, прагнучи схуднути “як самостійно так і за будь-які гроші”, але зробити їй вдалося лише після того, як вона змінила своє харчування.

Інтернет-видання “ГОРДОН” зібрало добірку архівних знімків знаменитості, на яких вона знята до схуднення в різні періоди свого життя.

2005 року співачка виглядала ось так.А так була знята на одному зі знімків, опублікованих на сторінці її фан-акаунта в Instagram.“Я на дієтах з 15 років, все свідоме життя худла як самостійно, так і за будь-які гроші. Поки не зрозуміла, що це “розлучення”. Це ціла індустрія – схуднення, де невигідно говорити правду”, – Розповідала у січні 2023 року Тіна Кароль про своє схуднення.

На те, що артистка помітно пострункішала, її шанувальники звернули увагу у серпні 2022 року.Незабаром співачка підтвердила їхні здогади, але не розповідала, як саме їй це вдалося.До схуднення співачка з’являлася на публіці, зокрема, в нарядах вільного крою.А також у сукнях, що наголошують на фігурі.На знімках із шанувальниками артистка виглядала так.Зараз 38-річна співачка виглядає так.контекст:

Тіна Кароль часто ділиться з шанувальниками знімками та відео зі своїх тренувань у залі, а також демонструє шанувальникам своє вміння стояти на цвяхах.

Співачка стежить за харчуванням та розповідає у своєму Telegram-каналі про принципи, яких дотримується в їжі.

Previous post Зеленський заявив про допомогу Україні від Франції та Фінляндії — Політика — tsn.ua
Next post Росія готується до нової хвилі агресії