Міноборони Китаю заявило про готовність співпрацювати з російськими військовими з кількох напрямків

За його словами, армії двох країн разом працюватимуть над реалізацією ініціатив у галузі глобальної безпеки. Крім того, збройні сили РФ і КНР “зміцнюватимуть військову довіру і спільно захищатимуть міжнародну справедливість”, додав представник міноборони.

Тан Кефей також повідомив про плани організовувати російсько-китайські навчання та проводити спільне патрулювання морських та повітряних кордонів.

29 березня видання Зовнішня політикааналізуючи виступ китайського лідера Сі Цзіньпіна під час щорічного засідання парламенту КНР, дійшло висновку, що глава КНР готує країну до війни.

Як зазначає видання, Сі Цзіньпін розкрив тему готовності Китаю до війни у ​​чотирьох окремих виступах, а в одному з них прямо закликав своїх генералів “наважитися воювати”. У своїх промовах голова КНР, як зазначається, описав “безрадісну” геополітичну картину та назвав США противником Китаю.

Також він позиціонував Вашингтон та його союзників головною причиною поточних проблем Китаю та закликав приватний бізнес служити військовим та стратегічним цілям країни.

контекст:

20 березня голова КНР Сі Цзіньпін приїхав до РФ із державним візитом.

21 березня він провів переговори із президентом Росії Володимиром Путіним. За підсумками, вони заявили, що говорили і про Україну. Путін сказав, що Захід “вирішив воювати з Росією до останнього українця”, тому “Росія буде змушена реагувати”.

За словами Путіна, “Росія і Китай проводять незалежну та самостійну зовнішню політику” і “солідарно” працюють над формуванням “справедливішого і демократичнішого багатополярного світоустрою”. Сі Цзіньпін також сказав ЗМІ, що Китай виступає “за мир та діалог” і “активно сприяє примиренню та відновленню переговорів”.

Крім того, президент РФ та китайський лідер підписали дві спільні заяви, в яких йдеться про “поглиблення відносин всеосяжного партнерства та стратегічної взаємодії РФ і Китаю, що вступають у нову епоху”, і про “план розвитку ключових напрямів російсько-китайського економічного співробітництва до 2030 року”.

Previous post Павло Кордіяка став найсильнішою людиною Європи, відео
Next post Виїзд за кордон чоловіків з людиною, яка потребує постійного догляду — що для цього потрібно, пояснив Сімутін