Франція Україна — де і коли дивитись онлайн матч Євро 2023 U 21 2 липня

Команди розіграють путівку у півфінал турніру

У неділю, 2 липнямолодіжна збірна України проведе поєдинок 1/4 фіналу чемпіонату Європи-2023 проти команди Франції. На груповій стадії турніру українці посіли друге місце, поступившись іспанцям лише за додатковими показниками. “Телеграф” проведе онлайн-трансляцію матчу Франція — Україна.

У прямому ефірі гру Франція U-21 — Україна U-21 покаже сайт “Суспільне Спорт”а також місцеві телеканали “Суспільне Мовлення” (“Суспільне Київ”, “Суспільне Черкаси” тощо). Крім того, зустріч буде доступна для перегляду на YouTube. Про це повідомляє сайт “Суспільне Спорт”. Початок поєдинку о 22:00 за київським часом.

Зустріч Франція U-21 – Україна U-21 відбудеться у Клуж-Напоці на “Клуж Арені”. Французи на груповій стадії турніру виграли квартет D, перемігши швейцарців, норвежців та італійців.

Українці на груповому етапі обіграли Хорватію (2:0), мінімально здолали Румунію (1:0), а також втратили перемогу над іспанцями (2:2).

Раніше повідомлялося, що у Румунії звинуватили українців у порушенні регламенту на Євро-2023 U-21.