Друга медаль за день: Україна виграла ще одне “срібло” чемпіонату Європи з біатлону

Антон Дудченко став другим в індивідуальній гонці серед чоловіків.

Збірна України здобула другу медаль на чемпіонаті Європи з біатлонуякий 25 січня розпочався у швейцарському Ленцергайде. Срібним призером в індивідуальній гонці став Антон Дудченко.

Припустившись лише однієї хиби, Дудченко зміг фінішувати на другій позиції. Він поступився лише новоспеченому чемпіону Європи – норвежцю Ендре Стрьомсгейму, який бездоганно відпрацював на вогневих рубежах.

“Бронзу” континентальної першості завоював словенець Ловро Планко.

У топ-20 опинилися ще двоє українців – Артем Тищенко завершив гонку на 12-му місці, а Богдан Цимбал став 19-м.

64. Денис Насіко (1+2+1+2) +8:56.8

Отже, після першого дня чемпіонату Європи з біатлону в скарбничці збірної України вже дві медалі. Раніше Юлія Джима здобула “срібло” в жіночій індивідуальній гонці.

Наступні гонки континентальної першості відбудуться в п’ятницю, 27 січня. Програма змагань продовжиться спринтом у жінок та чоловіків.