Зробіть це вчасно з цвітною капустою – інакше пожовкне. Експерти розповіли, як доглядати культуру, щоб отримати якісні плоди

Підживлення

За словами експертів, у червні капусту потрібно підгодовувати азотними добривами – настоєм коров’яку, настоєм із бур’янів або розведеною сечовиною.

Наступного місяця рослини необхідно підгодувати комплексним добривом із розрахунку 30 г на 1 м². Мінеральні добрива для капусти можна замінити на деревну золу, оскільки в ній, крім фосфору і калію, міститься багато мікроелементів, необхідних для зав’язування капусти.

Як прискорити зав’язування головок

Щоб цвітна капуста швидше зав’язала головки, у липні необхідно забезпечити позакореневе підживлення борною кислотою. Для цього рослини ввечері обробляють розчином по листі.

Полив

З моменту появи зав’язі у центрі листових розеток необхідно стежити за вологістю ґрунту та не допускати пересихання. Капусту краще поливати потроху, але часто зволожуючи лише верхній шар ґрунту. У спеку капусту добре поливати зверху по листю через розбризкувач, тоді рослини не страждатимуть від спеки.

Формування листя

Суцвіття цвітної капусти ближче до часу дозрівання звільняються від листя, але під впливом сонячних променів голівка капусти починає жовтіти. Щоб отримати якісний урожай, листя цвітної капусти пов’язують у пучки над головками. Це дозволить суцвіттям довго залишатися білими, ніжними та не цвісти.

Збір врожаю

Як тільки качани досягли максимального розміру, їх потрібно одразу зрізати, інакше вони розпадуться, почнуть цвісти та загрубіють.



Previous post Дві вакцини проти африканської чуми свиней є близькі до схвалення
Next post Потрібно, щоб міжнародні організації, як МКЧХ, долучилися до порятунку людей на окупованій частині Херсонщини, – Зеленський