“Бенфіка” з Трубіним у серії пенальті програла “Марселю” та вилетіла з Ліги Європи (відео)

“Орли” зазнали мінімальної поразки в матчі-відповіді, після чого також поступилися у серії 11-метрових.

“Бенфіка” українського голкіпера Анатолія Трубіна на виїзді поступилася “Марселю” в матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги Європи. Поєдинок на стадіоні “Велодром” у Мерсалі завершився з рахунком 1:0.

У першому поєдинку “Бенфіка” вдома здолала “Марсель” з рахунком 2:1. В матчі-відповіді “провансальці” забили на 79-й хвилині – відзначився Фаріс Мумбанья.

Тож рахунок за сумою двох матчів став 2:2 і гра перейшла до екстратаймів, де команди не змогли вразити ворота одна одної. Тож доля путівки до півфіналу визначалася у серії пенальті, де точнішими були футболісти французького клубу – 4:2.

Трубін вийшов у стартовому складі “орлів” і відіграв повний матч. Жоден з чотирьох ударів у серії пенальті український воротар відбити не зміг.

Огляд матчу “Марсель” – “Бенфіка”

Буде додано незабаром.

У півфіналі “Марсель” поміряється силами з “Аталантою”, яка в 1/4 фіналу сенсаційно вибила з турніру “Ліверпуль”.

Іншу путівку до фіналу Ліги Європи розіграють “Баєр” та “Рома”, які у чвертьфіналі пройшли “Вест Гем” та “Мілан” відповідно.

Перші зустрічі 1/2 фіналу Ліги Європи заплановано на 2 травня, ігри у відповідь – 9 травня. Фінал турніру відбудеться 22 травня в ірландському Дубліні на стадіоні “Авіва”.

Підписуйтеся на канали TSN.ua у Telegram та Viber, а також сторінки TSN.ua та ТСН Проспорт у Facebook.

“Ліверпуль” обіграв “Аталанту”, але не уникнув вильоту з Ліги Європи (відео)

Ліга Європи: “Рома” в меншості здолала “Мілан” і вийшла до півфіналу, “Баєр” вибив “Вест Гем” (відео)

Ліга конференцій: розклад і результати матчів 1/4 фіналу