"ЗСУ перемогли владіміра путіна": у МЗС відреагували на футбольний скандал у Стамбулі (Відео)

Союз європейських футбольних асоціацій провів екстрене засідання виконкому

У Стамбулі під час футбольного матчу вболівальники турецького клубу “Фенербахче” кричали “владімір путін”, щоб роздратувати суперників гравців київського “Динамо”. У той момент рахунок був нічийний 1:1, але українці не повелися на провокацію, гідно трималися і зуміли перемогти в овертаймі. І тепер точно гратимуть в єврокубках.

Через інцидент тренер киян Мірча Луческу проігнорував післяматчеву пресконференцію. Також на такі скандування зреагувала УЄФА. Союз європейських футбольних асоціацій провів екстрене засідання виконкому. Але яке буде покарання турецькому клубу поки не відомо.

На інцидент відреагували й в українському МЗС.

“У матчі кваліфікації Ліги чемпіонів вболівальники “Фенербахче” скандували ім’я президента росії владіміра путіна, а вболівальники київського “Динамо” ЗСУ. ЗСУ перемогли владіміра путіна на турецькому полі з рахунком 2:1. Надавали стусанів у Туреччині, надають і в Україні. Радимо турецьким фанатам бути на стороні переможців”, заявив речник МЗС України Олег Ніколенко.

Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на “5 канал” у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.

Previous post Російський патрульний корабель з обгорілим бортом зайшов до Севастополя – відео