Україна перемогла Шотландію і пройшла до фіналу плей-офф кваліфікації на Чемпіонат світу (Відео)

У фіналі плей-офф Україна зіграє з Вельсом

Україна перемогла Шотландію у матчі плей-офф європейської кваліфікації до Чемпіонату світу з рахунком 3:1.

У першому таймі капітан збірної Андрій Ярмоленко забив після прекрасної передачі Руслана Малиновського. Для Ярмоленка це 45-й гол в кар’єрі за збірну.

У другому таймі з пасу Олександра Караваєва забив Роман Яремчук. У шотландців “голом престижу” відповів Калум Макгрегор після невдалої гри українського голкіпера Георгія Бущана.

У кінці гри Артем Довбик відзначився в останній атаці.

Матч проходив у шотландському Глазго за повних трибун, зокрема на гру завітало близько 3 тисяч українців.

Протягом матчу було чутно українські пісні, зокрема “путін – х*йло*, а також підтримка ЗСУ.

У фіналі плей-офф Україна зіграє з Вельсом, матч пройде 5 червня о 19:00 у Вельсі в Кардіфі.

Нагадаємо, що головний тренер збірної України з футболу Олександр Петраков пообіцяв не викликати в національну команду гравців, які грають у чемпіонаті росії.

Previous post У Росії оперативно відреагували на загострення на кордоні між Косовом та Сербією