Warning: sprintf(): Too few arguments in /sites/ua24.news/wp-content/themes/infinity-news/inc/breadcrumbs.php on line 252

Названо причини високої смертності в Маріуполі

Названо причини високої смертності в Маріуполі

Фото: Азов

Азов показав зруйнований Маріуполь

Люди вмирають не від обстрілу, а від наслідків російської окупації, зазначив радник мера.


В окупованому російськими загарбниками Маріуполі зберігається високий рівень смертності від насильства. Про це радник мера Маріуполя Петро Андрющенко 15 травня написав у своєму Telegram-каналі.


“Маріупольці повідомляють про нетиповий для мирного життя рівень смертності. Багато людей середнього віку помирають. Рівень смертності такий, що на місці ексгумованих могил у дворах одразу виникають нові”, – розповів він.


Люди помирають не від обстрілу, а від наслідків російської окупації, зазначив радник.


“Нервові зриви, відсутність медичного сервісу, антисанітарія та знищений імунітет через голод – чотири вершники Апокаліпсису в Маріуполі”, – написав він.


Окупанти у Маріуполі допитують дітей


Андрющенко зазначає, що лише загальна евакуація та допуск гуманітарної допомоги з боку України здатні врятувати маріупольських заручників Росії.


За офіційними даними, у Маріуполі залишається близько 150 тисяч людей, більшість із яких не можуть виїхати. Влада говорить про 22 загиблих мирних жителів.


Раніше у Туреччині запропонували направити корабель для евакуації поранених українських військових із заводу Азовсталь у Маріуполі. 

Previous post У Росії повідомляють про нові спроби підпалу військкоматів
Next post На Кіровоградщині в ДТП потрапив автобус із Польщі – є жертви

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *