Warning: sprintf(): Too few arguments in /sites/ua24.news/wp-content/themes/infinity-news/inc/breadcrumbs.php on line 252

Україні потрібно 4 млрд доларів на газ – Нафтогаз

Україні потрібно 4 млрд доларів на газ - Нафтогаз

Фото: Информатор

Нафтогазу потрібно додатково знайти мільярди доларів

Два тижні тому російські агресори атакували понад 10 об’єктів з видобутку газу, що становлять третину національного видобутку, зазначили у НАК.


 

У період проходження опалювального сезону Україні необхідно понад 4 млрд. доларів на додаткову закупівлю природного газу. Про це сказав голова правління НАК “Нафтогаз” Олексій Чернишов на зустрічі з послами країн G7 та головою делегації ЄС в Україні, повідомляє прес-служба компанії.


 


“Згідно з попередніми розрахунками Міненерго, враховуючи військові ризики, на період опалювального сезону необхідно додатково до 3 млрд кубів газу, що в грошовому еквіваленті на сьогоднішній день – понад 4 млрд доларів. У цьому нам потрібна допомога наших іноземних партнерів”, – заявив Чернишев.


 

Він наголосив, що з початку війни Росія зруйнувала понад 300 об’єктів енергетичної інфраструктури в Україні. Лише 17 листопада агресори атакували понад 10 об’єктів з видобутку газу, що становлять третину національного видобутку.


 


 


 


 


 

Previous post Верховна Рада запровадила адміністративну відповідальність за цькування на роботі
Next post Байден і Макрон пообіцяли притягнути Росію до відповідальності за «широко задокументовані звірства» в Україні

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *