75% українських дітей демонструють симптоми травматизації психіки – дослідження – новини на УНН

КИЇВ. 2 травня. УНН. Батьки повыдомляють, що три чверті українських дітей (75%) демонструють симптоми травматизації психіки. Таку статистику показує дослідження, проведене аналітичною компанією Gradus Research, пише УНН.

Деталі

Так, 75% батьків говорить, що їхні діти демонструють ті чи інші симптоми травматизації психіки.

Повідомляється, що найрозповсюдженіший симптом — так звані “емоційні гойдалки”, коли настрій швидко і без зовнішніх причин коливається від дуже гарного до надзвичайного поганого і навпаки. Також кожна п’ята дитина має порушення сну, кожна десята — зменшення бажання спілкуватися, нічні кошмари та погіршення пам’яті.

Крім того, як свідчить дослідження, чверть дітей потребувала медичної допомоги після початку агресії. З них 40% не змогли цю допомогу отримати — через відсутність потрібного лікаря чи лікарні поруч.

Брак психологічної підтримки — серед топ потреб, які ідентифікують українські батьки. Але такого, щоб діти чогось конче потребували та жодним чином не могли отримати — у 79% респондентів цього не було.

Переважна більшість українців шкільного віку продовжують навчання в школі віддалено, проте на думку 66% опитаних батьків якість навчального процесу значно погіршилася. Налагодження навчального процесу — найбільша потреба українських дітей, на думку респондентів. За нею йде потреба в одязі/взутті та навчальному приладді.

Довідка

Опитування було проведено дослідницькою компанією Gradus Research методом самозаповнення анкети в мобільному додатку. Онлайн-панель Gradus відображає структуру населення міст з кількістю мешканців понад 50 тисяч у віці 18-60 років за статтю, віком, розміром населеного пункту та регіоном. Період проведення — 26 квітня – 27 квітня 2022 року. Опитано 784 респондентів, які мають дітей (до 18 років), загальна кількість дітей, яких охоплює опитування — 1179.

Додамо

За інформацією Офісу Генерального прокурора України, внаслідок збройної агресії рф в Україні постраждали понад 624 дитини.

Так, станом на ранок 2 травня 2022 року офіційне число дітей-жертв становить 219. Зросла кількість поранених – понад 405.

Previous post Голова Полтавської ОВА розповів про заходи безпеки на 8 і 9 травня
Next post Відновити Харків можна за два-три роки – мер міста – новини на УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *